Foshan Ju Xing Hardware Industry Co., Ltd.

Jeden wybór, wszystko rozwiązane

Dom ProduktySprężyny do tapicerki

Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami

Orzecznictwo
dobra jakość Zig Zag Sofa Springs na sprzedaż
dobra jakość Zig Zag Sofa Springs na sprzedaż
Wszystko działa dobrze w porządku, nadzieja będzie miała dalszą współpracę z Twoją firmą w najbliższej przyszłości.

—— Paulo Faria

Próbki wyglądają bardzo ładnie, przetestowaliśmy je i uważamy, że są dobrej jakości, mogą zaspokoić nasze potrzeby, dzięki!

—— Yoyok

Cieszę się, że mogę pracować z Twoją firmą, dobrą jakością produktu i dobrą obsługą, mój klient lubi twoje produkty, dziękuję bardzo!

—— Sunshine Chow

Im Online Czat teraz

Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami

Chiny Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami dostawca
Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami dostawca Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami dostawca Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami dostawca Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami dostawca Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami dostawca

Duży Obraz :  Rozmiary sprężyn tapicerskich o wymiarach 3,6 mm x 10 cm 5 Włącza technologię sprężyn z wysokimi temperaturami

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Choosing
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: RD-10

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 200 sztuk / worek, neutralna dzianinowa torba eksportowa
Czas dostawy: 5-10 dni, w zależności od ilości zamówienia
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 ton miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Śr drutu.: 3,6 mm Wysokość: 10cm
Skręcać: 5 zakrętów Kolor: Czarny
Sposób pakowania: 200 sztuk / worek OEM: Zadowalające
High Light:

furniture coil springs

,

upholstery strap springs

3.6mm x 10cm Podwójne stożkowe sprężyny tapicerskie, 5-cio obrotowe sprężyny na sprężyny, czarne

Funkcje produktu

1. Stabilna jakość: wysokotemperaturowa technologia Juxing zapewnia stałą jakość produktów.

2. Dopasowany komfort: bezpłatna kombinacja tworzy wygodne odczucia na różnych stopach.

3. Nadmierna trwałość: gruby wskaźnik, duży rozmiar, więcej splotów cewek sprężystych zapewnia doskonały, stabilny system.

Projektowanie sprężyn jest ważne

Podczas projektowania sprężyny do określonego zastosowania należy zachować ostrożność. Ponieważ nie chcesz, aby kompresja była zbyt trudna, jak na odwrót, nie chciałbyś, żeby była zbyt wybaczająca. Zazwyczaj liczba cewek i / lub średnica drutu określa siłę sprężyny w praktyce, ale zbyt wiele cewek utrudni jej działanie i nie pozwoli na "równomierną" kompresję. Zbyt mało cewek i sprężyna będą w niebezpieczeństwie całkowitego zapadnięcia się i nie powrócą do pierwotnej pozycji po powrocie.

Wytrzymałość jest zmienna w podwójnych stożkowych sprężynach tapicerskich

Siła sprężyny może być nieskończenie zróżnicowana, aby dostosować się do wymagań użytkownika. Można to osiągnąć, stosując dowolną jedną lub wszystkie kombinacje wielkości drutu, liczbę zwojów, swobodną długość sprężyny, zewnętrzną średnicę końcowych cewek (które są zwykle zamkniętymi cewkami) i wielkość zmniejszenia stożka w helisie wewnętrznej zredukowanie cewek z powrotem do pełnego rozmiaru na drugim końcu sprężyny.

W praktyce sprężyna ma tendencję do bycia naprawdę mocną po pierwszym dopasowaniu, ale pewna ilość zapaści nieuchronnie nastąpi po krótkim czasie, więc staranny wybór wszystkich powyższych wariantów będzie musiał być obliczony dla dowolnego konkretnego zastosowania.

Ustalenie

Sposób mocowania podwójnych zwojów cewek stożkowych jest taki, że górna i dolna cewka są przyszyte do położenia lub zamocowane na taśmach (w zastosowaniach meblowych). Stabilność górnej i dolnej części sprężyny jest niezbędna, ponieważ bez bezpiecznego mocowania sprężyna stanie się niestabilna i wywróci się z jednego końca lub drugiego i uniemożliwi jej użytkowanie.

Specyfikacja produktu

Średnica drutu Średnica otwarcia Zakręty Wysokość Kolor Próba Czas oczekiwania
3,6 mm 80-130 mm 5 10 cm czarne srebro Za darmo w ciągu 5-15 dni

 

Sprężyny talerzowe Double Cone - Dostępne w różnych rozmiarach i rozmiarach. Zaleca się stosowanie: 12 Gauge tylko dla ramion i pleców. 10 Wskaźnik dla siedzeń i mocniejsze oparcia. 8-9 lub mniejszy Gauge tylko dla siedzeń. Te sprężyny są również znane jako klepsydry lub sprężyny zwężane

Zdjęcie produktu

Szczegóły kontaktu
Foshan Ju Xing Hardware Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms.Rae Chou

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)